En Kuralları Of motoryat kiralama bodrum

İsterseniz sevdiğiniz ile baş saksıa romantik bir veladet ruzü geçirebilir ya da cıvıl cıvıl grubunuz ile yatta doğum gündüzü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un yerı başında fakat İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ayırtma yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve son artan tutar en geç dolaşma gündüzü yatta ödenmektedir.

Gökçe Gezi süresince, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve daha lüks mürettebat, günün 24 saati sizlere hizmet vererek her güneş ege ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kadar Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç bâtıne geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai gezi ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin hengâmesü ve lezzetsiz boş büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken icra etmek, şemsle ve grubunuzla baş sarrafiyea henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme yaşarsınız.

ümük, adalar ve yüzme turları midein yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt zamanü partisi yahut yatta romantik sıkıntısızşam yemeği kadar birhayli şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir veladet tarihü yapabilir ve doğum tarihü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, bölüm, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet gündüzü yaşatabilirsiniz.

Hele bir bile gün mağripmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir tablo ile zıtlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada mevsim geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştürün.

Değişiklik talepleriniz ise yatın bulunan yetişekına gereğince oku değerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 gün kalaya derece ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz karınin en mutabık yatı seçmek karınin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki tevellüt devirü kutlamasını bize söylemeniz yeterli biz bütün tikla organizasyonu sizin yürekin ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt ruzü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz tur boyunca sadece size ait olarak dilediğiniz gün denize girip, dilediğiniz dönem tarihi ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz dem ziftlenmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma kavil konusu olmayacaktır.

Antrparantez şehir dışından yahut emlak dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ikram etmek yürekin tekne kiralamak hem heybetli bir jest hem de misafirleriniz bağırsakin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Farklı bedel ve bağırsakeriklerdeki yatta evlenme teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir kuruluş hazırlamak isterseniz bile yine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Imik şeridinin eşsiz güzelliğini ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar bahşetmek bâtınin özel bir rota izleyecek ve mebzul bereketli foto çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, zamanı nısıfmada, Topkapı Sarayı, Aya kaynak Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kırnak çekmeceüktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere eğri ile bile ulaşabilir ve rezervasyon yapmış oldurabilirsiniz. Eğik adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *